O NÁS

V moderně vybavené rehabilitační ambulanci, která je v provozu od 1. 10. 2017 se sídlem v Ostravě – Porubě chceme pacientům a klientům nabídnout komplexní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace, včetně fyzikální terapie, individuální i skupinové léčebné tělesné výchovy a technik manuální myoskeletální medicíny.

Odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme pacientům všech věkových kategorií, včetně dětí. Zaměřujeme se na léčbu poúrazových, pooperačních či bolestivých stavů pohybového aparátu, tj. neurologická, ortopedická, traumatologická, interní a gynekologická onemocnění, a také na léčbu skolióz a vadného držení těla. Pomůžeme Vám s ergonomií vašeho pracovního prostředí, a také s úpravou patologických návyků a pohybových stereotypů.

Našimi přednostmi jsou především pracovní entuziasmus, komunikace, vstřícnost, odborná zdravotnická péče a více než 25ti letá praxe v oboru!

Výhodou našeho pracoviště je přítomnost rehabilitačního lékaře RFM, který zajistí vyšetření a předepíše vhodné procedury pro Vaší diagnózu. Přijímáme proto pacienty s žádankou typu FT i K. Máme smlouvy se všemi hlavními pojišťovnami, ale přijímáme také platící pacienty.

Kontakt


FYZARTIS s.r.o.
Rehabilitační ambulance
17. listopadu 594/40
708 00 Ostrava

+420 601 117 811
+420 592 750 143

info@fyzartis.cz


Partneři

Gynartis

Zdravotní pojišťovny